VAIRUMTIRDZNIECĪBA

Mēs piedāvājam vairumtirdzniecības cenas diviem produktiem: kaņepju zemesriekstu sviestam un kaņepju papīram. Mēs apstrādājam visus pasūtījumus tiešsaistē, taču vienmēr ļoti personiski. Visi pieprasījumi ir laipni gaidīti, un mēs izskatām visus pasūtījumus pirms tava rēķina pabeigšanas. Iepērcies vairumā un mūsu kaņepju produkti tiks ērti piegādāti tev jebkurā Eiropas Savienības valstī.

Kaņepju zemesriekstu krēms

Informācija par produktu: Izgatavots no grauzdētiem zemesriekstiem, kaņepju proteīna pulvera, kaņepju sēklu eļļas un nedaudz sāls. Garšīgs kraukšķīgs kaņepju un zemesriekstu krēms, ko var lietot kopā ar sviestmaizēm, konditorejas izstrādājumiem, konfektēm un pat piena kokteiļiem.       240 ml.

Vairumtirdzniecības informācija: Minimālā pasūtījuma summa ir 50. Visi pasūtījumi ir jāapmaksā ar kredītkarti vai bankas pārskaitījumu. Visi pasūtījumi tiks nosūtīti ar kurjeru un tiks nodrošināts izsekošanas kods. 

Kaņepju papīrs

Informācija par produktu: Ar rokām darināts kaņepju papīrs, pieejams divās krāsās: gaišā un tumšā.

Vairumtirdzniecības informācija: Minimālā pasūtījuma summa ir 25. Visi pasūtījumi ir jāveic priekšapmaksa ar kredītkarti vai bankas pārskaitījumu. Visi pasūtījumi tiks nosūtīti ar kurjeru un tiks nodrošināts izsekošanas kods. 

VAIRUMTIRDZNIECĪBAS PASŪTĪJUMA VEIDLAPA

Aizpildie veidlapu, lai iegūtu pilnu vairumtirdzniecības pieejamību vai iegūtu vairāk informācijas par mūsu vairumtirdzniecības piedāvājumiem.Pirkumu grozs