APMEKLĒT SAIMNIECĪBU

SAIMNIECĪBA IR SLĒGTA UZ 2023. GADA SEZONU

ESAM SLĒGTI!

Saimniecība šobrīd ir slēgta 2023. gada sezonai. 

Gaidīsim jūs 2024. gadā!

KAŅEPJU EKSKURSIJAS

Jārezervē iepriekš*

Mūsu ekskursijas gida pavadībā ir lielisks veids, kā iepazīt saimniecību un iegūt zināšanas par kaņepju augu izmantošanu un priekšrocībām, kā arī par mūsu kaņepju saimniecības darbību.

Vairāk informācijas

KAŅEPJU DARBNĪCAS

Jārezervē iepriekš*

Vai tevi interesē kaņepes un vēlies apgūt tehniskās prasmes? Tad mūsu kaņepju darbnīcas ir paredzētas tev.

Vairāk informācijas

KO ATRADĪSI SAIMNIECĪBĀ


KAŅEPJU LAUKI

Mūsu kaņepju lauki ir lielisks veids, kā pieredzēt saimniecību un iegūt zināšanas par kaņepju augu izmantošanu un priekšrocībām, kā arī uzzināt vairāk par mūsu kaņepju saimniecības darbību. Dodies ekskursijā pa aizkulisēm un izzini. Mūsu mērķis ir augt, pabarot, izglītoties un sniegt visu, ko darām šeit saimniecībā.


KAŅEPJU SKOLA

Mēs izveidojām kaņepju skolu ar mērķi izveidot ar kaņepēm saistītu neformālās izglītības telpu. Mūsu vēlme ir dalīties praktiskās un inovatīvās zināšanās par sējas kaņepēm. Kaņepju skolas pīlāri ir balstīti uz pieredzes apmaiņu- studentu un pasniedzēju tīkla izveidi, kas kopā varētu stimulēt citas iniciatīvas dažādās tēmās, piemēram, kaņepju audzēšanā, kaņepju pārtikā, kaņepju būvniecībā un kaņepju papīrā.


KAŅEPJU MUZEJS

Kaņepju muzejs ir pirmais šāda veida muzejs Latvijā. Tas tika izveidots ar mērķi popularizēt kaņepju augu un tā daudzos pielietojumus. Muzejs atvērts no 2019. gada 1. maija. Muzejs ir sadalīts 4 dažādos eksponātos: tautasdziesmas, cilvēki un viņu stāsti, seno laiku tehnika un kaņepju auga mūsdienu izmantošanas veidi.


KAŅEPJU VEIKALS

Savā saimniecībā mēs izgatavojam plašu kaņepju izstrādājumu klāstu. Mums ir interneta un lauku saimniecības veikals. Mūsu saimniecības veikalam nav noteikts darba laiks. Tā kā mēs piedāvājam tikai mūsu kaņepju saimniecībā ražotus produktus, tie vispirms ir jāsaražo, saimniecības veikals nevar būt atvērts pastāvīgi. Ja vēlies iegādāties produkciju saimniecības veikalā, iepriekš jābrīdina pa tālruni. Vienmēr esi laipni gaidīts mūsu interneta veikalā.

REZERVĒ KAŅEPJU EKSKURSIJU VAI DARBNĪCU

Lūdzu, aizpildi šo veidlapu, lai rezervētu ekskursiju vai darbnīcu.BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

1. Kur jūs atrodaties? Mēs esam 2 stundas un 45 minūtes no Rīgas un 35 minūtes no Rēzeknes. Saimniecības adrese ir "Gulbji", Obeliškas, Dekšāres pagasts, Rēzeknes novads, LV-4614. Noklikšķini šeit, lai iegūtu norādes uz saimniecību.

2. Vai man ir jārezervē, lai pievienotos ekskursijai? Jā, pirms saimniecības apmeklējuma ir svarīgi rezervēt ekskursiju vai degustāciju.

3. Kā es varu veikt rezervāciju? Lai rezervētu ekskursiju vai degustāciju, lūdzu, zvani vai raksti Andrim pa tālruni +371 25123595 vai sazinies ar mums obeliskfarm[@]gmail.com

4. Kāds ir jūsu darba laiks? Obelisk Farm ir atvērta tikai vasarā noteiktos laikos. Pārējos gadalaikos saimniecība ir slēgta.

5. Vai es varu staigāt pa saimniecību bez ekskursijas? Diemžēl nē. Lūdzam apmeklēt saimniecību tikai pēc ekskursijas vai degustācijas iepriekšēja pieraksta.

6. Cik maksā ekskursija un/vai degustācija? Ekskursijas - 5€/ no apmeklētāja (bez kaņepju izstrādājumu degustācijas) 10€/ no apmeklētāja (ar kaņepju izstrādājumu degustāciju) // Bērniem līdz 3 gadu vecumam bez maksas.

7. Cik ilgi tas ilgst? Ekskursija ilgst 1 stundu. Ja izvēlies pievienot kaņepju produktu degustāciju, ierēķini papildu 30 minūtes.

8. Vai es varu fotografēt? Jā, fotogrfēšana ir atļauta. Un mēs aicinām tevi dalīties tajās ar mums, tāpēc ikreiz, kad publicē fotoattēlu, atceries atzīmēt mūs: #obeliskfarm

9. Kā es varu atcelt/mainīt ceļojuma rezervāciju? Lūdzu, zvani mums pa tālruni +371 25123595 vai e-pastu obeliskfarm[@]gmail.com Lūdzam brīdināt vismaz 24 stundas iepriekš.

Pirkumu grozs