KAŅEPJU KONSULTĀCIJA

Vai vēlaties uzsākt kaņepju audzēšanu? Vai nēesiet pārliecināts par to, kā audzēt, kur iegādāties sēklas? Nepieciešama palīdzība, lai orientētos procesā, atrastu specializētu aprīkojumu vai kā atrast jaunus tirgus? Vai jums ir kādi jautājumi par kaņepēm, uz kuriem nevar atbildēt pat visprecīzākā Google meklēšana?

Mēs varam palīdzēt. Esam ieguvuši stabilu un nenovērtējamu pieredzi, zināšanu un problēmu risināšanas prasmju bāzi, kas nodrošina panākumus kaņepju biznesā. Tātad, ja vēlieties apsteigt konkurentus, sākt savu kaņepju biznesu vai vienkārši jums ir daži jautājumi, kas saistīti ar kaņepēm – mums ir atbildes.

Ļaujiet mums vienkāršot procesu un nodrošināt jums panākumus, izmantojot mūsu kaņepju konsultāciju pakalpojumu.


Par kaņepju konsultāciju

Visas konsultācijas tiek veiktas attālināti, kas nozīmē, ka varam sazināties, izmantojot jūsu izvēlētu videokonferenču platformu, piemēram, Zoom, Google Meet, Skype vai Whatsapp. Tiešsaistes konsultācijas ilgums ir 60 minūtes ar bezmaksas papildu 10 minūtēm (ja nepieciešams). Varam sazināties dažādās valodās: angļu, latviešu, krievu un portugāļu.

Kā tas strādā

Lai sāktu darbu, jums būs jāaizpilda tālāk esošā pieprasījuma veidlapa vai jānosūta mums e-pasts uz [email protected] Tas ļaus mums zināt, kas jūs interesē, pie kā plānojat strādāt, un kad mēs varam tikties tiešsaistē jums vispiemērotākajā laikā un dienā.

E-konsultācija

Kad būsim apstiprinājuši visu informāciju, varēsiet turpināt un apmaksāt konsultāciju pakalpojumu (skatīt atjaunināto cenu zemāk). Saite uz mūsu sanāksmi tiks nosūtīta pēc tam, kad būsim veiksmīgi saņēmuši  maksājumu. Kad saņemsi apstiprinājumu, mēs nodrošinām e-konsultāciju sanāksmi, lai jūs varētu attīstīties un risināt šo nākamo lielo lietu!

Kā viena no vadošajām kaņepju saimniecībām, Obelisk Farm piedāvā augsta līmeņa tehnisko un praktisko pieredzi, kā arī stratēģisku vīziju, lai sasniegtu praktiskus ilgtermiņa risinājumus jūsu kaņepju biznesam. Mums ir nepieciešamie rīki un zināšanas, lai palīdzētu jums attīstīt savu ideju un uzzināt, kā pareizi pārvaldīt savu paplašināšanos vai nākamo projektu.

REZERVĒJIET TIKŠANOS

Lai pieteiktos kaņepju konsultācijas pakalpojumam, lūdzu, aizpildiet šo pieteikuma veidlapu: