OBELISK FARM: DAŽOS VĀRDOS

Saimniecība ir mūsu mājas un daudzu šeit audzēto kaņepju stādu mājvieta. Mēs esam neliela ģimenes saimniecība, kas nodarbojas ar veselīgas kaņepju pārtikas ražošanu. Mēs ticam lēnai, ilgtspējīgai, bioloģiskai lauksaimniecībai, un mūs virza šī filozofija.

Mēs esam arī lauksaimniecības tūrisma galamērķis, kas katru gadu uzņem vietējos iedzīvotājus, ceļotājus, gardēžus un kaņepju entuziastus.

Pēdējos gadus pavadījām, restaurējot vairākas saimniecības ēkas un esam tās pārveidojuši par kaņepju skolu, kaņepju muzeju un kaņepju veikalu.

Mēs piedāvājam kaņepju ekskursijas un izglītojošus kursus, kā arī svinam kaņepju dzīvi saimniecībā un ārpus tās.

OBELISK FARM KOMANDA

Mēs esam Andris, Débora, Gabriela un Fredis. Un mēs esam tuvas un radniecīgas dvēseles, kas palīdz padarīt Obelisk Farm par unikālu saimniecību.

Katrs no mums ir neaizstājams saimniecības pārveidojošā spēka radīšanā. Kopā mēs strādājam pie nākotnes vīzijas, kurā cilvēki dzīvo kā neatņemama dabas sastāvdaļa. Šī vīzija izpaužas ikdienas darbībās: kaņepju produktu ražošanā, ko atradīsit mūsu tiešsaistes vai saimniecības veikalā, mūsu apmeklētāju vadīšanā, pasākumu rīkošanā un piedalīšanās tajos, kā arī mūsu kaņepju salidojumu atdzīvināšanai.

MŪSU CEĻOJUMS

Kur tas viss sākās

Mēs dibinājām saimniecību 2017. gadā, un kopš tā laika esam veltījuši savu dzīvi kaņepju audzēšanai un produktu radīšanai, vienlaikus izglītojot citus par kaņepju auga izmantošanu un priekšrocībām. Mūsu saimniecība, kas atrodas Latvijas austrumu daļā, Latgales reģionā, ir pilna ar kaņepēm, kas atspoguļo mūsu nodomu dzīvot ar dabu saistītu dzīvi. Kādā mūsu dzīves brīdī mēs jutām vajadzību vairāk būt saistītiem ar dabu. Tāpēc 2014. gadā mūsu ģimene pameta pilsētas dzīves steigu Londonā un pārcēlās uz nelielu ciematu, ko sauc par Obeliškām. Mēs tiecāmies pēc lēnākas, vienkāršākas dzīves, kas katru dienu mūs savienotu ar dabu.

Aug nākotnei

Domājot, ko mēs varētu darīt savā zemē, mēs saskārāmies ar neparastu augu: kaņepēm. Pirmās sēklas tika iesētas 2016. gadā, un pēc daudziem izmēģinājumiem un kļūdām mēs kļuvām pietiekami pārliecināti, lai audzētu un ražotu kaņepju produktus. Drīz vien izplatījās ziņas par mūsu kaņepju saimniecību, un cilvēki, kurus mēs vēl nepazinām, sāka jautāt, vai viņi varētu pasūtīt mūsu produktus un apmeklēt mūsu saimniecību. Kopš tā brīža mēs jutām, ka esam atraduši savu aicinājumu un vēlamies nodoties kaņepju dzīvē. Mēs vēlējāmies veltīt sevi kaņepju audzēšanai, jo uzskatām, ka mūsu pienākums ir aizsargāt Māti Zemi, audzējot tās ilgtspējīgāko augu, lai palīdzētu radīt labāku tagadni un rītdienu.

Augstu latiņu uzstādot

Tā, kas sākās kā maza kaņepju saimniecība, ir attīstījusies par plaukstošu biznesu, kas specializējas pilnvērtīgu kaņepju produktu ražošanā un sniedz citiem nepieciešamos rīkus un informāciju par industriālajām kaņepēm. Atklājot ceļu, mēs ļaujam kaņepēm vadīt visu, ko darām. Šādā domāšanas veidā augs ir gan skolotājs, gan sazvērnieks apziņas pārejā uz brīnumu, pārpilnību un savstarpīgumu. Tas ir mainīgs, bet mums tas patīk.

Ar cerību uz priekšu

Katru dienu mums tiek atgādināts, kāpēc esam izveidojuši saimniecību: lai varētu dzīvot kopā ar dabu un radīt kaņepju izstrādājumus, vienlaikus izglītojot citus par kaņepēm. Tā kā mūsu ģimenē ir daudzu kaņepju audzēšanas gadu, mēs ceram, ka mūsu ilggadējā apņemšanās darīt to, kas ir piemērots zemei un cilvēkiem, ļaus mums darīt to, kas mums patīk nākamajām paaudzēm.

VAI TU VĒLIES MŪS ATBALSTĪT?

Ja jūtaties saistīts ar mūsu stāstu, patīk mūsu darbs, mūsu saturs ir noderīgs un vēlaties mūs atbalstīt, ir vienkāršs veids, kā to izdarīt: varat kļūt par mūsu patronu. Platformā Patreon, iemaksājot tikai 3 € mēnesī, jūs palīdzēsiet mums turpināt darbu. Savukārt jūs iegūsit ekskluzīvu piekļuvi visam, sākot no iekšējām ziņām, kas notiek saimniecībā (un arī ārpus tās!), kuras mēs nekur citur nedalītos, līdz izglītojošām pamācībām un ekskluzīviem ieskatiem mūsu kaņepju izstrādājumos (kaņepju papīrs, kaņepju betons, kaņepju pārtikas produktus un daudz ko citu!), lai agrīni piekļūtu mūsu pasākumiem un izpārdošanai, informācijai par mūsu personīgo dzīvi un daudz ko citu. Mēs esam ļoti pateicīgi ikvienam, kurš velta laiku, lai mūs atbalstītu!

TURPINI SEKOT MŪSU STĀSTAM


SEKOT MUMS INSTAGRAM


Dodiet mums ziņu.

SAZINIES AR MUMS

Vai tev ir jautājumi? Mums ir atbildes.

Biežāk uzdotie jautājumi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.